Домашній садочок

Ласкаво просимо до нашого домашнього садочку повного дня! Ми прикладемо максимум зусиль, щоб він став для наших малят другою домівкою! Пишіть, дзвоніть та приходьте знайомитись у суботу 28.10 день відкритих дверей! До зустрічі! ! 🙂 0968308893, Настя
КГ «Міжріччя», с. Осещина

2 симпатии

IMG_3558IMG_3547IMG_3548IMG_3555-1

IMG_3531-1IMG_3537IMG_3470IMG_3557IMG_3298IMG_3291

2 симпатии

Если будет вариант досуга детей на выходных,пишите! Мне кажется всем работающим родителям будет очень актуально оставить поиграть ребенка, вместо того что бы кататься с ним по магазинам)))

2 симпатии

я, честно говоря, в приятном шоке! @Nyasya ну оочень круто

1 симпатия

Спасибо!!! Заходите в гости))
P.S. Сдашь собак в аренду зимой в упряжку?)))))))

1 симпатия

Канеш, легко! Им только на пользу :slight_smile:

Отримуємо багато запитань щодо нашої методики, харчування та інших організаційних моментів, тож спробуємо коротенько відповісти на них:

Чому ми це робимо?
По - перше, ми дуже любимо дітей.
По - друге, є таке прислів’я - риба гниє з голови, а чистити її треба з хвоста. Ми дуже не задоволені станом державної освітньої програми. Ми хочемо це змінити. Ми прагнемо сучасної освіти за найкращими методиками. Ми готові вкладати свій час та гроші, щоб забезпечити найкращі умови для навчання та розваг малечі. Тож вирішили самостійно працювати над цим і шукаємо однодумців.

Щодо викладання

 1. Свою місію вбачаємо в підготовці дитини до життя, а не до школи.

 2. Хоча ми й не позиціонуємо себе як Вальдорфську школу та не є стовідсотковими прибічниками Монтессорі , але ми використовуємо багато речей з цих методик на сучасний лад. Можна сказати, що ми є прибічниками Монтессорі 2.0, освіти за фінською системою та project based learning.

 3. Вважаємо, що малеча найкраще пізнає навколишній світ через гру. Погодьтеся, ви краще запам’ятаєте те, що вас цікавить, а не те, що вас змушують завчити, чи не так?

 4. Ми беремо до уваги державні вимоги до знань малюків, тому діти будуть підготовлені до загальноосвітньої програми.

 5. Викладаємо державною мовою. А взагалі, приємно, коли можеш спілкуватись і розуміти інших, тому володіємо також російською, англійською та можемо пошпрехати німецькою☺.

 6. Маємо профільну педагогічну освіту.

 7. В групі одночасно займаються діти різного віку, таким чином малюки навчаються допомагати меншим та наслідують доросліших дітей.

Щодо харчування

 1. Готуємо лише з придбаних в магазинах продуктів та уважно перевіряємо терміни придатності, тому не приймаємо ніяких консервованих та інших дуже смачних подарунків від бабусь.
  ПС. Прийняти можемо, :slight_smile: але з’їмо самі, ми попередили.

 2. Меню складене кухарем з багаторічним досвідом. Страви мають технологічні карти, за якими ми готуємо. Їжа смачна і корисна.

 3. Вартість харчування не з неба, а розрахована за технологічними картами та цінами інтернет магазинів Novus, Ашан, Сільпо, ЕкоЛавка. При зміні цін ми робимо перерахунок вартості харчування.

 4. Звісно в нас є санітарні книжки, адже ми працюємо з малюками та ставимося до цього дуже відповідально.

2 симпатии