О камерах на столбах от МР

Я просто сохраню это здесь, не комментируя ничего :slight_smile: Далее оригинал без измениней:


Шановні мешканці КМ “Міжріччя”!

ПРАВИЛА ВСТАНОВЛЕННЯ ПРИСТРОЇВ ЗОВНІШНЬОГО ВІДЕОНАГЛЯДУ НА ТЕРИТОРІЇ КМ «МІЖРІЧЧЯ»

Особа, яка має намір встановити пристрій зовнішнього відеонагляду (надалі – пристрій), має завчасно подати заявку до адміністрації КМ.

Після перевірки технічної можливості встановлення пристрою адміністрацією надається погодження із одночасним переліком технічних умов встановлення.

При цьому, обов’язковим є дотримання наступних умов:

  • пристрій встановлюється над вузлом обліку;
  • пристрій не повинен перешкоджати технічному обслуговуванню ліній та засобів освітлення, інших технологічних елементів;
  • пристрій має встановлюватися без елементів крепіжу, які пошкоджують елементи інфраструктури.

Дозвіл на встановлення пристрою надається виключно за умови інтеграції пристрою до локальної мережі КМ або надання адміністрації КМ цілодобового доступу до записів, отриманих за допомогою пристрою (в т.ч. дистанційний мережевий доступ із правом перегляду, збереження та використання інформації, правом передачі інформації третім особам (в т.ч. правоохоронним органам) без погодження з власником пристрою).

Встановлення пристрою здійснюється виключно співробітниками, залученими адміністрацією КМ, за умови попередньої оплати (якщо пристрій інтегрується до системи відеоспостереження КМ) або спеціалістами замовника за погодженням з адміністрацією КМ.

Технічне обслуговування пристрою (монтаж, демонтаж, ремонт) здійснюються виключно співробітниками, залученими адміністрацією КМ за умови попередньої оплати (якщо пристрій інтегрується до системи відеоспотереження КМ) або спеціалістами замовника за погодженням з адміністрацією КМ.

Використання елементів інфраструктури КМ для розміщення засобів відеоспостереження є оплатним на підставі окремого договору.

Адміністрація КМ має право відмовити у встановленні будь-яких пристроїв на елементах інфраструктури КМ на власний розсуд, без пояснення причин відмови.

Рішення про демонтаж або збереження самостійно встановлених мешканцями КМ засобів відеоспостереження здійснюється в індивідуальному порядку після обстеження елементів інфраструктури.

У разі пошкодження елементу інфраструктури, особа, яка встановила відповідні пристрої, має відшкодувати адміністрації КМ вартість елемента інфраструктури, вартість демонтажу та повторного встановлення елементів освітлення та приладів обліку, вартість відновлювального ремонту та інші збитки, а також штраф у розмірі, встановленому адміністрацією КМ.

З повагою, адміністрація КМ “Міжріччя”