Обращение жильцов апрель-май 2018


#1

Инициативная группа соседей (Лариса или Валентина, вы есть на форуме, ау?) выступила с коллективным обращением к администрации. Считаю нужным поддержать данную инициативу. Содержание письма ниже.

Внимание, соседи! Письмо будет находиться на Парковой 8 до праздников и в майские праздники, звоните, приходите, подписывайтесь

Спасибо большое инициаторам!

ПС: в следующий раз давайте собирать подписи удаленно, через гугл-формы, например. Меньше волокиты и больше людей проголосует.


#2

ответ:

Адміністрація КМ «Міжріччя» звертається із вдячністю до мешканців нашого котеджного містечка за розуміння, конструктивність та прагнення зробити життя «Міжріччя» максимально комфортним, приємним та затишним.
Ми відкриті до діалогу і до нас постійно надходять різноманітні пропозиції, які ми намагаємося максимально врахувати у нашій діяльності. Проте, окремі з таких пропозицій, зокрема: фіксація тарифів, скасування плати за проведення експлуатаційних робіт на газових мережах не можуть бути виконані.
Фіксація тарифів не може бути реалізована, зважаючи на те, що собівартість послуг постійно збільшується. Запропонована структура тарифу є відкритою та прозорою. На відміну від багатьох обслуговуючих організацій, кожен абонент має можливість самостійно здійснити перевірку правильності розрахунку свого тарифу.
Відносно оплати проведення експлуатаційних робіт на газових мережах, звертаємо увагу, що така оплата стягується виключно з тих абонентів, які висловили бажання підключитися та користуватися газовими мережами.
Щодо послуги прибирання снігу, то з цього приводу вважаємо за необхідне надати окремі пояснення. Так, відповідно до п.2.1.1.3 Договору, послуга «Прибирання снігу» виділена в окремий пункт. Саме такий підхід було застосовано після надходження пропозицій абонентів у 2013 р. На теперішній час, враховуючи звернення, що надійшли, з другого кварталу 2018 р. прибирання снігу буде інтегроване до послуги з підтримання у належному стані території та доріг, яка передбачена п. 2.1.1.2 Договору. При цьому тариф буде побудовано таким чином, щоб розмір оплати у рівних частинах розподілявся за усіма місяцями. Це дозволить усунути високий рівень фінансового навантаження на абонента у зимовий період.
Коефіцієнт, що враховує витрати на сплату єдиного податку, який передбачений п. 7 договору, є необхідною умовою для підтримання діяльності обслуговуючої організації. Такий елемент тарифу включений саме для дотримання його зрозумілості та прозорості.
У свою чергу, коефіцієнт покриття технологічних втрат 15% електроенергії розраховано, виходячи з існування такого явища як технологічні втрати в мережі та на трансформаторі. Саме такий коефіцієнт, розрахований технічними спеціалістами, є економічно та технологічно обгрунтованим.
«Зелений тариф» про який йдеться у зверненні, передбачає безпосередню передачу електроенергії, виробленої абонентом, до мереж Київобленерго. Застосування такого механізму в умовах «Міжріччя» технічно неможливе.
Додатково вважаємо за необхідне пояснити, що ставлячись із повагою та розумінням до ініціатив, що надходять, ми не можемо працювати на умовах збитковості, оскільки наша діяльність не є дотаційною, ми є комерційною, а не державною чи благодійною установою.
Окремо звертаємо увагу, що діючий договір з’явився після довготривалого обговорення декілька років тому (2013 р.) з ініціативною групою мешканців котеджного містечка «Міжріччя», в якому було враховано інтереси усіх сторін.
Одночасно наголошуємо, що ми відкриті для спілкування, прагнемо підвищувати якість послуг, які надаються, постійно докладаємо зусиль, щоб наше котеджне містечко було привабливим для мешканців та нових по


Коллективное обращение к МР
#3

Вопрос по снегу, мы не совсем правильно поставили. Интересовало, именно, из чего складывается его стоимость т.к. по мнению большинства цена была завышена. Кто-то даже приводил расчеты, что невозможно столько потратить на снег.


#4

по суммі на сніг так порахував " підрядник " :slight_smile: до нього і претензіі))


#5

это они такое ответили? Вообще да, складывается впечатление, что они вообще не при чем:

  • налог – так это ж государство, мы только обеспечиваем работу городка
  • свет с киловатами – так это ж физические величины, по другому никак
  • снег – подрядчик

#6

А теперь вопрос: кто хотел платить за снег круглогодично, в том числе летом?


#7

Печально как-то это все


#8

Взагалі якщо порахувати то раніше ми платили 70грн за сніг в місяць , ціеї зими вишло по 170, але ж і снігу було набагато більше і трактор і робочі чистили його частіше та більш ретельно) замітали тротуари, прочищали заїзди у двір після проходу трактора, все це робилося за світанку щоб всі могли безперешкодно поїхати на Київ, звідти і сумма. Шум навколо сумми підняли люди які постійно не проживають в МР та взагалі не відвідують містечко зимою , багато хто з проживаючих не розібрався та підхватив цю ініціативу:) Тепер маємо, те шо маемо.


#9

Да ладно… Как ты считал?


#10

що саме?) сніг чи сумму?)