Вывоз мусора

Продолжить обсуждение из Предложения и проблемные вопросы

  • Контейнер для мусора нужен, я готов платить за вывоз мусора из контейнера
  • Контейнер не нужен, я вывозил и буду вывозить дальше мусор сам
  • Контейнер не нужен, я пользуюсь услугами вывоза “кулечков” и не вижу проблемы

0 голосов

Правильный подход к сортировке мусора (взято из вайбер чата)
http://nowaste.com.ua/yaki-vidhodi-zdavati-na-majsterdobrihsprav/

Соседи расскажите пожалуйста систему вывоза мусора: Мусор забирают по понедельникам и пятницам, если купить пакет с логотипом межречья на кпп. Стоит 14 грн. Выставляйте за забор рано утром или с вечера. Желательно на охране (у администрации ) отметить ваш дом в их схеме сбора мусора

Відсьогодні послугу із вивезення побутового сміття надає Товариство, у зв’язку із чим внесено певні зміни до цього порядку та до договору про надання послуг.

Будь-ласка, ознайомтесь із змістом договору про надання послуг тут.

Для Вашої зручності, ми підготували відповіді на питання, які ставляться найчастіше:

Я хочу щоб у мене вивозили побутове сміття. Які мої дії?

Вперше замовити послугу необхідно за телефоном 068 507 54 84, або написати нам на [email protected] про те, що Вам потрібна така послуга, ми підготуємо необхідні документи та організуємо надання послуги.

Якщо раніше Ви користувались послугою з вивезення сміття, Вам також необхідно звернутись до нас для оформлення необхідних документів.

Скільки коштує така послуга? Як мені її оплатити?

Вартість послуги складається з двох частин:

Щомісячно оплачується послуга «організація вивезення побутового сміття»=20,00 грн/місяць (в т.ч. коефіцієнт 5,3%) + додатково оплачується послуга «організація збирання пакетів», відповідно до кількості послуг, яка Вам необхідна (одна послуга = 15,00 грн, в т.ч. коефіцієнт 5,3%).

В послугу «організація збирання пакетів» входить збирання одного спеціального поліетиленового пакета з логотипом Міжріччя за адресою Вашого домоволодіння. Розмір пакета 70011000,05.

Послуга організація збирання пакетів надається після оплати рахунку від Товариства. Вперше для замовлення такого рахунку необхідно звернутись за телефоном 068 507 54 84, повторне замовлення такої послуги здійснюється за телефоном 066 713 43 56).

Як часто вивозиться сміття?

Сміття вивозиться двічі на тиждень, по понеділках та п’ятницях, протягом доби (з 00:00 до 23:59). Важливо: збираються виключно пакети із логотипом Міжріччя.

Чи вивозите Ви будівельне сміття, побутову техніку, великогабаритні речі, сміття, що потребує спеціального режиму утилізації, тощо?

Ні, таке сміття ми не вивозимо. Для вивезення такого сміття Вам необхідно звернутись до спеціалізованих організацій.

1 симпатия